Přeprava nákladů

preprava-nakladu-plachty.png

Naše flotila plachtových návěsů disponuje moderním vozovým parkem se širokým spektrem možností nakládací výšky až do vnitřní výšky 3 metry a mnoha rozměry ložných ploch. Zajišťujeme přepravy veškerého zboží vhodného na plachtové návěsy po celé Evropě.

Nabízíme Vám přepravu – plachtové návěsy:

  • vnitrostátní a mezinárodní doprava nákladů
  • zajištění přepravy do i ze všech států Evropy
  • pojištění zahraničních i tuzemských přeprav
  • satelitní spojení na všechny vozy
  • zkušený tým dispečerů

Zaujali jsme vás?

Váš požadavek nám můžete sdělit telefonicky, e-mailem i prostředinctvím poptávkového formuláře. Těšíme se na vzájemnou spolupráci. Kontaktujte nás »

Důvody, proč spolupracovat se společností Transeuro CZ:

Uvědomujeme si, že díky pokračujícím procesům v ekonomice potřeba přepravy zboží stále narůstá a klade tak trvale stále vyšší nároky na vlastnosti přípojných vozidel a jejich technické parametry. Tento trend je velice neúprosný a týká se zejména požadavků na přepravované objemy a hmotnosti nákladů. Pro takové přepravy se dnes běžně vyžaduje vnitřní užitečná ložná výška návěsů 3 m a velmi žádaným prvkem se stala možnost přizvedávání celé střešní konstrukce vozidla při manipulaci s nákladem.

Všichni řidiči s plachtovými návěsy mají dlouholetou praxi, veškerá potřebná školení na přepravy a pravidelně jsou školeni dle platné legislativy.